Sprzedam dom murowany - -Szydłowiec

Szydłowiec
Odświeżone: Piątek, 15 Maj, 2026  06:51
274 000 zł
3044 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:90 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Pow. działki:1256 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Forma kuchni:Oddzielna
  • Typ domu:Wolnostojący
  • Sprzedaż:Bez pośredników
  • Ulica: Szydłowiec

Opis oferty

Dom wolnostojący, parterowy, murowany , dwa duże pokoje, duża kuchnia, przedpokój, łazienka, kotłownia dom całoroczny - w bardzo ładnym miejscu , przy lesie,
Dom ma centralne ogrzewanie z kotła na gaz ,wymienione drzwi i okna oraz przewody elektryczne. Zrobione sufity podwieszane z karton gipsu.
Na działce o pow 1256m. Kw z budynkiem gospodarczym murowanym .
Nieruchomość znajduje się koło Szydłowca.
Lokalizacja: Szydłowiec
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 233000 zł do 315000 zł Powierzchnia : od 77 m2 do 104 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Marcin
Konto firmowe
Na Lento.pl od 28 kwi 2022
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków