*Produkcja wędlin, sałatek w Holandii od 14,33€/h

Odświeżone: Poniedziałek, 18 Marzec, 2024  08:02

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Euro Personnel

Opis oferty pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S. C. nr certyfikatu 12849
dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji wędlin i sałatek

GWARANCJA GODZIN

Opis stanowiska:
• pakowanie, stickerowanie wędlin i sałatek na początek
• obsługa maszyny produkującej wędliny i sałatki
• kontrola jakości
• praca zmianowa

Wymagania:
• doświadczenie mile widziane
• prawo jazdy kat. B mile widziane
• zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• osoby z ambicją zostania operatorem maszyn

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie - od 14,33€ brutto/h
• zakwaterowanie - w pełni wyposażone mieszkanie służbowe
• bezpłatne dojazdy z/do pracy
• pomoc polskiego koordynatora
• stabilna praca ze stałymi godzinami (ok. 40 - 50 godzin na tydzień)
• dodatek urlopowy i wakacyjny
• zwrot kosztów eksterytorialnych
• bonus za kierowanie samochodem służbowym do/z miejsca pracy

Wysokość stawki godzinowej zależy od wieku.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: @ lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824 , 17 222 7137, 797 - pokaż numer telefonu - lub 690 - pokaż numer telefonu -

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S. C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. ).
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Szydłowiec w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Marta Rymut
Konto prywatne
Na Lento.pl od 03 kwi 2017
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków